Výroba etiket

tiskárna etiket, ean, čárový kódPAPÍROVÉ ETIKETY:
Používají se k označování zboží, přelepování obalů výrobků, či k dodatečnému doplnění údajů již označených výrobků. Nabízíme samolepící papírové etikety různých materiálů, rozměrů i barev. Barva potisku je černá, červená, zelená aj. Na papírové etikety je možno tisknout texty, loga, značky, EAN, čárové kódy a také proměnlivé údaje. Výhodou etiket v kotoučích je možnost nanášení aplikátory.

Kromě papírových etiket tiskneme celou řadu etiket pro speciální použití (polyesterové, polypropylén, aluminiové, pro nízké teploty, pro vysoké teploty, odolné olejům a kyselinám, ochranné (plombovací) etikety, termoetikety).

Polyesterové etikety

Nezbytnou součástí každého textilního výrobku jsou prací etikety. Dodáváme etikety v páse nebo nastříhané. Jsou vyráběny z povrstveného tkaného polyesteru bílé barvy v šířích 20 – 50 mm a libovolných délkách. Tiskneme metodou termotisku černou nebo červenou barvou a to jednostranně. Možnosti tisku jsou široké, od jemného vykreslení loga po tisk čárových kódů a také proměnlivých údajů.
[easyrotator]erc_30_1397660665[/easyrotator]

🙂 Dodávky etiket termotiskem již do 24 hod od zadání.

🙂 Vhodná služba nejen pro začínající firmu, pro níž se zatím nevyplatí investovat do vlastních tiskáren etiket svých výrobků.

🙂 Nízká cena.

tisk čárového kódu, EAN-etiketry
ilustrativní foto
Přejít nahoru